Mūsu komanda

Mūsu kolektīvu veido augstākās klases speciālisti datu pārraides tehnoloģiju jomā. Mēs teicami saprotam industrijas aktuālās vajadzības. Lielā darba pieredz ļauj mums izstrādāt augstākā sarežģītības līmeņa risinājumus mūsu pasūtītājiem. Mūsu speciālisti pastāvīgi izpēta jaunākās un perspektīvākās tehnoloģijas un labākās pasaules to pielietojuma augsti noslogotos tīklos prakses un izmanto tās mūsu projektu realizācijai. 

Pētnieciskā darbība

Viens no mūsu darbības virzieniem ir datu pārraides jaunāko tehnoloģiju izpēte. Mūsu pētījumi ir vērsti uz jaunāko tehnoloģiju adaptēšanu Interneta servisa provaideru, sakaru operatoru un lielu Enterprices klases kompāniju tīklu izveidei. Pētījumu procesā mēs radām personīgo unikālo inženierijas tehnisko risinājumu bāzi, balstoties uz kuru tiek izstrādāts aprīkojums un programmnodrošinājums. Sekojoši tos izmanto mūsu pasūtītāju tīklu izveides projektos.

 

Risinājumu izstrāde

Strādājot ciešā sadarbībā ar mūsu Krievijas un ārvalstu partneriem, mēs nodarbojamies ar mūsdienīga augsti produktīva aprīkojuma izstrādi datu pārraides tīkliem. Mūsu izstrādes izceļas ar aparātu platformu un programmnodrošinājuma atklātību. Uz mūsu un partneru izstrāžu bāzes mēs veidojam kompleksus risinājumus mūsu pasūtītāju projektu realizācijai.

Pasūtītāju konsultēšana

Izmantojot mūsu speciālistu dziļās teorētiskās zināšanas un bagāto darba pieredzi, mēs veicam mūsu pasūtītāju datu pārraides tīklu auditu, izstrādājam rekomendācijas viņu tīkla optimizācijas un attīstības jomā, kā arī izstrādājam kompleksus projektus jaunu servisu realizācijai un jaunāko tīkla tehnoloģiju ieviešanai.