Jauna domāšana IT un telekomunikāciju industrijā

Ja esat noguruši no tradicionālo risinājumu tīkla infrastruktūras jomā nesamērīgās sarežģītības un pārmērīgajām izmaksām, tad mēs priecāsimies jums palīdzēt kardināli pārskatīt pieejas jūsu tīkla izbūvei.


Kam tas ir vajadzīgs?

Vairums tradicionālo tīkla izveides risinājumu tirgū ir slēgti. Tajos bieži tiek izmantotas nestandarta proprietāras tehnoloģijas. Vairumā gadījumu pasūtītājs ir spiests maksāt par risinājuma funkcionāla 100%, no kā reāli viņš izmanto ne vairāk par 10-15%. Ražotājs vienmēr diktē pasūtītājam stingrus nosacījumus. Risinājuma pārvaldīšanas kopējās izmaksas izrādās neattaisnoti augstas. Pāreja uz konkurējošo risinājumu nereti salīdzināma ar paša risinājuma izmaksām. Rezultātā pasūtītājs nonāk tā saucamajā „vendor lock in”. Šajā gadījumā pasūtītājs faktiski lielā mērā strādā uz to, lai nodrošinātu augstu ražotāja risinājuma, nevis savu maržu.

Mēs piedāvājam jums tīkla risinājumus un atvērtu aparātu platformu un programmnodrošinājuma bāzes. Platformu atklātība un programmnodrošinājuma izejošā koda pieejamība pasūtītājam var palīdzēt jums atbrīvoties no liekiem kapitālieguldījumiem un operatīvajiem izdevumiem saistībā ar tīkla infrastruktūru, kā arī aizsargāt savu biznesu no ražotāju iegribām. Dotā pieeja jau sen ir izpelnījusies labu reputāciju starp servera risinājumiem pasaulē. Pēdējo gadu laikā tā tāpat pasaulē veiksmīgi tiek pielietota tīkla risinājumiem.

Svarīgi!

  • Mēs palīdzēsim jums piemeklēt aprīkojumu un programmnodrošinājumu, kas vislabākā veidā atbildīs jūsu projektu vajadzībām.
  • Mēs jums garantējam, ka mūsu risinājumos nebūs „vendor lock in”. Nepieciešamības gadījumā mēs piemeklēsim vismaz divus alternatīvus risinājumus, kas apmierinās jūsu vajadzības.
  • Mēs jums nodrošināsim vislabākās un taisnīgas cenas par aprīkojumu un programmnodrošinājumu.

Atklātās tīkla platformas

Mēs strādājam ar atklātām aparātu platformām, ko esam izstrādājuši personīgi, kā arī izmantojam pazīstamo ODM (Original Design Manufacturer) ražotāju produkciju serveru risinājumu un tīkla aprīkojuma daļā. Jebkura uzdevuma risināšanai mums sortimentā vienmēr ir vairākas dažādas platformas. Turklāt aparāta platformas izvēle nav atkarīga no programmnodrošinājuma izvēles.

Programmnodrošinājums ar atvērtu kodu

Mūsu risinājumos mēs izmantojam programmnodrošinājumu ar atvērtu jeb pasūtītājam pieejamu izejošo kodu. Programmnodrošinājums vienmēr tiek bāzēts uz OC Linux. Tas nav atkarīgs no konkrētas aparātu platformas un to var viegli pārcelt no vienas aparātu platformas uz citu. Jebkura pasūtītājā uzdevuma risinājumam mums vienmēr ir vairākas programmu platformas, kas nav atkarīgas no izmantojamās aparātu platformas.

Augsta drošības pakāpe

Mūsu piedāvāto risinājumu augsto drošības pakāpi apstiprina ilggadēja pieredze to ekspluatācijā megainstalāciju ietvaros lielāko pasaules Interneta servisu provaideru tīklos, jo īpaši tur, kur tradicionālie OEM risinājumi nav izmantojami nedz pēc to funkcionālajiem, nedz mērķa rādītājiem. Pēdējo gadu laikā šie risinājumi ir plaši izplatīti arī sakaru operatoru un enterprise tīklos.

Zemās izmaksas

Aparātu platformu neatkarība no programmnodrošinājuma, kā arī programmnodrošinājuma neatkarība no aparātu platformām nodrošina augstu konkurētspēju. Tas garantē „vendor lock in” neiespējamību un labvēlīgi ietekmē risinājuma cenu konkrētajam pasūtītājam. Iepriekš realizēto projektu pieredze rāda, ka virknē gadījumu izdodas sasniegt pasūtītāja CapEx/OpEx ekonomiju līdz 50% salīdzinājumā ar dažādu OEM ražotāju tradicionālajiem tīkla risinājumiem.

Elastīga risinājumu papildināšana

Mūsu rīcībā vienmēr ir pietiekami plašs aparātu platformu un programmnodrošinājuma sortiments. Tomēr, ja jūsu uzdevumu risināšanai ar gatavajām produktu līnijām nepietiek, mēs vienmēr varam elastīgi papildināt aparātu līdzekļus un programmnodrošinājumu saskaņā ar jūsu specifiskajām vajadzībām.

Risinājumu izstrāde pēc pasūtījuma

Ja jums nepietiek ar mūsu tipveida risinājumiem, mēs varam izstrādāt un saražot aprīkojumu un programmnodrošinājumu saskaņā ar jūsu tehnisko uzdevumu. Mēs jums nemācām, kādas iekārtas un programmnodrošinājumu jums labāk izmantot. Jūs mums paskaidrojat, kas ir nepieciešams, lai atrisinātu jūsu uzdevumus, un mēs realizējam jūsu vēlmes

SDN Ready

Mūsu risinājumi ļauj veidot programmatiski konfigurējamus SDN tīklus, pateicoties OpenFlow v.1.4 tehnoloģijas atbalstam. SDN var tikt veidots arī neizmantojot OpenFlow, taču tāds SDN būs proprietārs.


demo-image


Partneru ekosistēma

Mēs vienmēr atradīsim jūsu tīklam trūkstošo komponentu pie atklāto risinājumu plašās ekosistēmas partneriem.