Pica8 – līderis atklāto operētājsistēmu izstrādes jomā tīkla komutatotiem. Kompānijas Pica8 operētājsistēma PicOS tiek uzstādīta uz tirgū pieejamajiem dažādu ODM ražotāju bare metal komunikatoriem. Tā kā PicOS ir veidots uz Linux bāzes, tas ļauj veidot atklātus tīkla risinājumus. PicOS operētājsistēma ir ideāli piemērota programmatiski konfigurējamu tīklu veidošanai, pateicoties OpenFlow v.1.4 atbalstam. Tā ir savienojama ar daudziem komerciālajiem un open source SDN kontrolieriem. Tāpat tā nodrošina darbu tradicionālajos režīmos L2/L3. Tai piemīt bagātīga funkcionalitāte un elastīga licencēšanas sistēma. Pica8 risinājumi izceļas ar augstu drošuma un produktivitātes pakāpi, kas apvienota ar maksimāli zemām izmaksām.

Edgecore Networks – viens no vadošajiem atklāto tīkla komunikatoru bare metal un white box ražotājiem. Edgecore Networks ietilpst Taivānas Accton Technology Group sastāvā. Kompānijas lielās ražošanas jaudas Taivānā un Ķīnā ļauj apmierināt pat vislielāko pasūtītāju vajadzības pēc tīkla aprīkojuma. Edgecore Networks produkcija tiek balstīta uz mūsdienīgāko ASIC vadošo pasaules ražotāju bāzes, tai skaitā – Broadcom, Intel, Marvel. Edgecore aprīkojuma drošumu apstiprina ilgie ekspluatācijas gadi megainstalāciju mērogos.

Inventec – Inventec –ir vēl viens ODMtīkla komutatoru ražotājs. Inventec bija pirmais, kas tirgū izstrādāja 100G komutatoru uz ASIC Broadcom Tomahawk bāzes. Ražotājam ir attīstīta produktu līnija un saprātīgas cenas.

Xinguard piedāvā inovatīvu risinājumu Xcalenets TAP tīkla trafika monitoringa jomā. TAP risinājums ir veidots uz ОС Pica8 un dažādu ODM ražotāju bare metal komutatoru bāzes. OpenFlow ievadraksta tehnoloģiju izmantošana padara risinājumu lētāku un funkcionālāku.